CHDU Portos, NineDigit Lite, 9pin

325.00 € (bez DPH)

390,00 €  (S DPH)
Množstvo
Na sklade doručenie do 4 dní

Certifikované finančnou správou.

Portos eKasa je jedným z prvých certifikovaných eKasa riešení. Portos eKasa bola certifikovaná už 22. 03. 2019.

Ponúkame spoľahlivé a stabilné riešenie, ktoré je nasadené na tisíckach predajných miest.

Bleskové vytlačenie dokladu.

Portos eKasa dokáže vytlačiť pokladničný doklad už od 1 sekundy vďaka rýchlemu úložisku CHDU Lite. Je tak vhodný aj do najvyťaženejších predajných miest s rýchlym občerstvením či do jedální. Teda všade, kde je každý moment vzácny.

Kráčajte s dobou vďaka e-dokladu.

Pokladničný doklad môžete Vašim klientom odoslať prostredníctvom e-mailu s možnosťou kompletného prispôsobenia predmetu aj tela emailu, aby ste Vašim klientom dali najavo, že ich nákup Vás skutočne teší.

Pohodlné vrátenie tovaru.

Pri vrátení tovaru Vašim klientom v zákone pribudla povinnosť v pokladnici povinne uvádzať identifikátor dokladu. Vďaka systému Portos eKasa ho viete mať na doklade vytlačený okrem QR kódu aj v podobe čiarového kódu, ktorý obsluha jednoducho nasníma bežným snímačom čiarových kódov.

Jednoduchšie to už nejde.

Portos eKasa je najmä softvérové riešenie. To znamená, že k počítaču stačí pripojiť USB káblom chránené dátové úložisko. Obyčajnú tlačiareň na účtenky zapojíte do úložiska sériovým káblom. Žiadne ďalšie špecializované zariadenia za stovky eur nie sú potrebné.

Úložisko je navyše úplne bezúdržbové zariadenie bez pohyblivých dielov a nevyžaduje servisné prehliadky.

Šetrite svoju peňaženku.

Splňte si zákonné povinnosti úsporne. S nami to zvládnete už od 185 € bez DPH*.

Niektoré modely fiskálnych tlačiarní je možné prerobiť pre použitie s Portos eKasa. Vy tak ušetríte a nemusíte kupovať novú tlačiareň. Vhodná je každá tlačiareň so sériovým rozhraním, ktorá tlačí na termo papier. Nemusí ani zvládať tlač QR kódu. Kontaktujte svojho servisného technika pre viac informácii o vašej súčasnej tlačiarni.

* - Cena sa môže líšiť v závislosti od servisného strediska. Cena je uvedená pri použití úložiska s pokladničným systémom PORTOS Pokladňa.