Metapace S-1

90.00 € (bez DPH)

108,00 €  (S DPH)

1D Laser Barcode Scanner

Datasheet

Tools & Drivers

Množstvo
Skladom u dodavateľa doručenie do 7 dní

Metapace S-1 ponúka nielen prvotriedny dizajn pre vysoko kvalitné 1D laserové skenovanie, užívateľsky príjemnú ergonómiu a odolnosť, ale predovšetkým okamžité použiteľné kompletné balenie za mimoriadne priaznivú cenu. Je úplne prispôsobený požiadavkám menších spoločností a navyše rozširuje funkčnosť pracoviska: pomocou priloženého rozbočovača USB si dodáte ďalší jednoduchý hardvér USB, ktorý vám ušetrí starosti s ďalšími adaptérmi. S-1 sa vyznačuje vysokým výkonom a funkčnosťou, ktorá znižuje chyby vstupu a výrazne zvyšuje produkciu pri každodennom používaní na POS stanici. Vďaka priaznivej cene a ľahkej inštalácii je vhodný pre mnoho oblastí použitia, napr. pre darčekové obchody, butiky, klenotníctva a mnoho ďalších maloobchodných segmentov. Vďaka svojej robustnosti a jednoduchej manipulácii je však zaujímavý aj pre aplikácie v dielňach, laboratóriách, lekárňach alebo v kanceláriách.

Metapace S-1 číta všetky štandardné 1D čiarové kódy, ktoré spĺňajú všetky požiadavky maloobchodu a výroby. Vďaka svojej konštrukcii s jednou doskou a robustnou skenovacou jednotkou vydrží bez problémov dlhé každodenné používanie a súvisiace nevyhnutné pády. Kryt je vyrobený z plastu odolného voči nárazu. Okrem toho sú všetky komponenty navzájom spojené, takže skener nie je poškodený ani pri veľkom namáhaní neopatrnými používateľmi. S-1 je vždy spoľahlivý a pripravený na vykonávanie každodennej práce, čo zaručuje maximálnu dostupnosť systému pri minimálnych nákladoch na údržbu.

 

Vďaka koncepcii Plug & Play sa pri inštalácii eliminujú ťažkosti. Všetky komponenty na okamžité použitie prostredníctvom rozhrania USB sú súčasťou dodávky, preto nesmie byť nainštalovaný ovládač ani špeciálny softvér. Možné prispôsobenie skenera požiadavkám špecifickým pre zákazníka sa vykonáva ľahko pomocou tabuliek s čiarovými kódmi alebo pomocou počítačového softvéru. Zahrnutý USB rozbočovač navyše rozširuje funkčnosť. Vďaka intuitívnemu ergonomickému dizajnu nie sú potrebné žiadne pokyny: zamestnanci sa okamžite oboznámia s používaním zariadenia.

 

S-1 je samozrejme vybavený zvyčajnými kvalitnými funkciami spoločnosti Metapace a je dodávaný so všetkými komponentmi na okamžitú prevádzku prostredníctvom USB. Ručné skenery celkovo pôsobia prvotriednym výkonom za priaznivých podmienok.